Choď na obsah Choď na menu
 


Futbalový turnaj 14.ročník Zlatno

19. 9. 2017

Hodovú sobotu 16. septembra 2017 sa v Zlatne na ihrisku za obcou opäť stretli nadšenci futbalu a dobrej nálady. Tentokrát si zmerali sily  tri mužstvá, kde sa hralo systémom  každý s každým. V prvom zápase zdolal Doctor team 3:0 Truck team. V druhom zápase vyhral Biely Balet nad Truck teamom 3:2 a v zápase o prvé miesto vyhral Biely Balet nad Doctor teamom 3:2.

Najmladším hráčom sa stal Jakub Kováč z Truck teamu, najstarším hráčom bol ocenený Ivan Plesnivý z Bieleho Baletu, najlepším brankárom sa stal Milan Kukučka z Doctor teamu a  najlepším strelcom, Dušan Štefanka z Bieleho Baletu. Veľmi dobrý výkon podal rozhodca Tomáš Haveta, ktorému patrí poďakovanie za výbornú reprezentáciu Slovenského futbalového zväzu.

Na záver si všetci účastníci pochutnali na chutnom guláši, ktorý opäť pripravili ostrieľaní majstri varešky: Dušan Štefanka, Jana Štefanková a Alena Šlehobrová.

Starosta obce Zlatno, Róbert Šlehobr na záver poďakoval všetkým zúčastneným s konštatovaním, že 14. ročník sa opäť vydaril a všetci sa už tešíme na jubilejný 15. ročník  v roku 2018.

Poďakovanie patrí Nitrianskemu samosprávnemu kraju, ktorý  finančne podporuje toto podujatie a  Lesom slovenskej republiky š.p.

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Futbalový turnaj 14.ročník Zlatno 2017