Choď na obsah Choď na menu
 


Futbalový turnaj o putovný pohár starostu obce Zlatno 11.ročník

V hodovú sobotu 13.9.2014 sa opäť stretli nadšenci futbalu, ale hlavne dobrej nálady. Na ihrisku za obcou si tentokrát zmerali sily mužstvá zložené aj z nežnejšej časti populácie obce Zlatno. Išlo  konkrétne  o Lejdy tím, ktoré nabralo odvahu  a v rozblatenom teréne  sa postavili už ostrieľaným futbalistom.  Samozrejme  džentlmenom a v dvoch prípadoch Lejdy tím pozbieral dokopy 3 body , za remízu s Bielym Baletom a remízu s Blitz Krieg tímom s ktorým nakoniec aj na pokutové kopy vyhrali. Tak sa umiestnili na treťom mieste práve pred Blitz Krieg tímom. Na druhom mieste sa umiestnil Doktor tím, ktorý v rozhodujúcom stretnutí prehral 4:0 s víťazom turnaja Bielym Baletom. V tomto prípade ani nešlo o to, kto skončí prvý a kto posledný, nakoľko sa všetci účastníci dobre zabavili a v duchu fair - play podávali výkony, ktoré sa početnej diváckej kulise museli páčiť.

Najlepším brankárom turnaja sa stala Lucia Zaťková z Lejdy tímu.

Najlepším hráčom turnaja sa stala  Mária Zaťková z Lejdy tímu.

Na turnaji nechýbalo už tradičné občerstvenie - guláš, ktorý opäť uvarili už zohratá trojica Zuzana Zbonková, Alena Šlehobrová a Jana Štefanková.

Na záver turnaja, starosta obce Zlatno Róbert Šlehobr, poďakoval všetkým účastníkom a pozval ich na 12. ročník.

Poďakovanie patrí hlavne Nitrianskemu samosprávnemu kraju, ktorý toto podujatie už každoročne finančne podporuje, Štefanovi Eliášovi ml. z Velčíc za chutný chlebík a , Poľovnému združeniu Hôrka Zlatno, za mäso do gulášu.

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky futbalový turnaj 2014